Casoola

Casino, live games en sport

Een overzicht van het spelaanbod, de bonussen, de betaalmethoden en de regels van Casoola.

Duizenden spellen
Storten vanaf €10
Welkomstbonus tot €500
Casoola - main content

Casoola is een online casino waar ook op sport gewed wordt. De lobby combineert duizenden slots en instant games met honderden live tafels, en de sportsbook biedt elke maand meer dan 50.000 live evenementen. Je speelt in euro of met cryptovaluta.

Voor nieuwe spelers liggen vier welkomstbonussen klaar, waarvan je er één kiest: twee voor het casino, tot €500 met 200 gratis spins of tot 3.000 USDT, en twee voor sport, tot €100 of tot 200 USDT.

Overzicht van Casoola

TypeOnline casino met live casino en sportsbook
ValutaEuro, plus 11 cryptomunten zoals Bitcoin, Ethereum en USDT
CasinospellenDuizenden slots, instant games, tafelspellen en honderden jackpots
Live casinoHonderden spellen met dealers en presentatoren, 24 uur per dag
SportsbookRuim 50.000 live evenementen per maand, ook esports en virtuele sporten
Welkomstaanbod casino100% tot €500 + 200 gratis spins of 200% tot 3.000 USDT
Welkomstaanbod sport100% tot €100 of 100% tot 200 USDT
BetaalmethodenKaart, Bancontact, Revolut, bank, MiFinity, Skrill (opnemen) en crypto
OpnametijdVerwerking binnen 3 werkdagen
VIPVijf niveaus, van Beginner tot Legende
OndersteuningLive chat en e-mail, 24/7, meertalig
LeeftijdVanaf 18 jaar

Wat je bij Casoola kunt spelen

Het spelaanbod is in categorieën verdeeld, en via een zoekbalk vind je een titel direct terug.

Slots

Klassieke slotspellen staan naast moderne titels, Megaways en slots met een bonuskoopfunctie. De meeste slots kun je eerst gratis proberen met de knop Demo, zonder account. Bij het vrijspelen van een casinobonus tellen slots voor 100% mee, behalve de titels op de lijsten met uitgesloten en verboden spellen.

Instant games

Voor korte rondes zijn er instant games. Juist in deze hoek staan veel titels op de bonuslijsten van de voorwaarden: Chicken Road en Aviator tellen bijvoorbeeld voor 0% mee, en een reeks andere is helemaal geblokkeerd zolang er een bonus loopt.

Jackpots

De jackpotlobby telt honderden titels met vaste en progressieve potten en heeft filters voor hot, nieuwe en lucky jackpots en voor drops en wins. Met bonusgeld kun je hier niet spelen.

Live casino

Echte dealers delen roulette, blackjack, baccarat en poker, en presentatoren leiden spelshows als Crazy Time en Monopoly. Er zijn internationale tafels in andere talen en VIP-tafels voor de hogere niveaus.

Tafel- en kaartspellen

Wie liever zonder dealer speelt, vindt digitale tafel- en kaartspellen. Voor een bonus tellen ze niet mee.

Casoola op een rij

Eén bonus naar keuze

Vier welkomstbonussen voor casino, sport en crypto – je kiest de bonus die bij je past.

Revolut en MiFinity

Met beide methoden kun je zowel storten als opnemen, vanaf €10.

Weekendbonus met spins

Van vrijdag tot en met zondag 50% tot €600, met 66 gratis spins vanaf €50.

2 goals payout

Een pre-match weddenschap op winst telt als gewonnen bij twee doelpunten voorsprong.

Geen app nodig

Het platform is geoptimaliseerd voor de browser op iOS en Android.

Versleutelde verbinding

Gevoelige gegevens gaan via een beveiligd netwerk met versleuteling.

Uitgelichte spellen

Vijf spellen nader bekeken: hoe ze werken en welke bonusregels van Casoola voor hun soort spel gelden.

Pirots 5

Een slot van ELK Studios met een 6x6-raster dat kan uitbreiden, een vervloekte tempel als thema en een maximaal potentieel van 10.000x de inzet.

Chicken Road

Een instant game van InOut Games waarin je een kip stap voor stap laat oversteken, met vier moeilijkheidsniveaus en volgens de maker 98% RTP.

Mines

Het mijnenspel van SPRIBE: je kiest het aantal mijnen, draait vakjes om en beslist zelf wanneer je uitbetaalt.

Tower Rush 2

Het vervolg op Tower Rush van Galaxsys, verschenen op 22 oktober 2026, met 97% RTP en nieuwe functies als Triple Build en Double Chance.

Instawin

Een swipe-spel van Galaxsys: elke veeg over een kaart geeft meteen winst of geen winst, en hartjes vullen een balk naar de bonus.

Spellen in de lobby van Casoola

Spelontwikkelaars bij Casoola

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Sportweddenschappen

De sportsbook van Casoola volgt competities uit de hele wereld. Voetbal, tennis, basketbal en ijshockey staan vooraan, met daarnaast onder meer American football, golf, boksen, rugby, cricket, tafeltennis en esports als CS2, Dota 2 en LoL.

  • Vooraf of live – wedden kan vóór de wedstrijd en tijdens de wedstrijd, met quoteringen die meebewegen.
  • Soorten weddenschappen – enkelvoudig, meervoudig, systeem, handicap en Bet Builder; tot 30 selecties per combi.
  • Quoteringen – naar keuze Amerikaans (-200), fractioneel (1/2) of decimaal (1,5).
  • Extra's – 2 goals payout, een accumulator-boost van 3% tot 100% en 50% terug tot €50 op een verloren Bet Builder.
  • Grenzen – minimaal €0,50 per evenement en maximaal €100.000 winst per klant per dag.

Bonussen bij Casoola

Voor wieBonusVanaf
Nieuwe casinospelers100% tot €500 + 200 gratis spins (35x storting + bonus)€20
Nieuwe casinospelers met crypto200% tot 3.000 USDT (40x storting + bonus)100 USDT
Nieuwe sportwedders100% tot €100 (6x storting + bonus)€20
Nieuwe sportwedders met crypto100% tot 200 USDT (6x storting + bonus)20 USDT
Casino, maandag–donderdag100 gratis spins€20
Casino, weekend50% tot €600 + 66 gratis spins€20, spins vanaf €50
Sport, maandag–donderdag75% tot €500€20
Sport, weekend50% tot €700€20

Daarnaast krijg je een deel van je verlies terug: in het casino dagelijks 3% tot 15% vanaf VIP-niveau 2, in het live casino wekelijks 25% tot €350 en bij sport wekelijks 10% tot €500. Een casinobonus speel je binnen 10 dagen vrij, met hoogstens €100 per inzet; voor sportbonussen staat er 30 dagen voor.

Registreren en inloggen bij Casoola

Een account maak je in vijf stappen:

  1. Kies registreren op de site van Casoola.
  2. Selecteer een welkomstaanbieding of een promotiecode, of ga verder zonder.
  3. Vul je e-mailadres in, bedenk een wachtwoord en vink de vakjes aan.
  4. Geef naam, geboortedatum, geslacht, land, telefoonnummer en postcode op.
  5. Maak het account aan met account creëren.

Daarna log je met dezelfde login en hetzelfde wachtwoord in op elk apparaat. Per persoon, huishouden, telefoonnummer, e-mailadres en IP-adres is één account toegestaan, en je moet 18 jaar of ouder zijn.

Wie in Nederland woont, moet weten dat de algemene voorwaarden van Casoola Nederland in artikel 2.3 bij de uitgesloten rechtsgebieden noemen. Inwoners van Nederland mogen daar geen account openen en geen geld storten; een bestaand account moeten ze sluiten.

Geld storten en opnemen

Met de meeste methoden stort je vanaf €10; de limieten per transactie verschillen per groep:

GroepMethodenStortenOpnemen
KaartPay by Card / Withdraw to Card€10 – €2.000€10 – €3.000
BankBankoverschrijving, Revolut; storten ook met CBC en KBC€10 – €5.000€10 – €5.000
E-walletsMiFinity; Skrill alleen voor opnames€10 – €2.500€10 – €2.500 (Skrill tot €5.000)
OverigeBancontact, PSCRD€10 – €2.000 / €1.000–
CryptoBitcoin, Ethereum, Litecoin, USDT, USDC, Solana en meer€10 – €5.000 (Bitcoin vanaf €30)€20 – €5.000 (Bitcoin vanaf €60)

De financiële afdeling verwerkt opnames binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 uur GMT. Per dag kun je €500 tot €1.500 opnemen, per maand €7.000 tot €20.000, afhankelijk van je VIP-niveau. Elke storting moet eerst één keer zijn ingezet; anders kan Casoola de winst annuleren en 10% van de laatste storting inhouden, minstens €0,50, of 15% bij bankpas of bankoverschrijving.

Betaalmethoden

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

Het VIP-programma

Casoola werkt met vijf VIP-niveaus: Beginner, Amateur, Professioneel, Wereldklasse en Legende. Je niveau hangt af van je spel in de 90 dagen vóór een opnameverzoek, en na een maand zonder weddenschappen val je terug naar het begin.

Op het eerste niveau gaat het om promoties op de site en live chat 24/7. Vanaf niveau 2 komt er dagelijkse cashback bij, vanaf niveau 3 persoonlijke aanbiedingen en bespreekbare opnamelimieten, en op niveau 4 en 5 een eigen VIP-manager. Daarnaast spaar je Munten voor de winkel en verdien je draaien aan het Wheel of Fortune met inzetten op casinospellen.

Op je telefoon

Casoola heeft geen download nodig. De website is geoptimaliseerd voor smartphones en tablets met iOS en Android en geeft daar toegang tot dezelfde spellen, weddenschappen, bonussen en betaalmethoden als op een computer.

Betrouwbaarheid

Spellen lopen bij Casoola via een beveiligd netwerk met versleuteling van gevoelige gegevens, en de uitkomsten komen uit een Random Number Generator. Het geld van spelers staat op aparte klantrekeningen, zodat het bij een faillissement beschermd blijft. Voor het tegengaan van witwassen volgt Casoola de 5de AML-richtlijn.

Problemen meld je via live chat of [email protected]. Een klacht die de klantenservice niet oplost, gaat met KLACHT in het onderwerp naar [email protected]; Casoola laat de uitkomst binnen 10 dagen weten, en AskGamblers is de externe stap daarna.

Verantwoord gokken

Gokken bij Casoola is alleen voor wie 18 jaar of ouder is. Voor een pauze kun je de klantenservice om een tijdelijke uitsluiting vragen; met een verzoek tot zelfuitsluiting per e-mail wordt het account gesloten. De pagina over verantwoord spelen van Casoola heeft een zelftest en noemt GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy.

Pluspunten & Minpunten

Pluspunten

  • Demoversie van de meeste slots
  • Jackpotlobby met vaste en progressieve potten
  • Internationale live tafels en VIP-tafels
  • Esports als CS2, Dota 2 en LoL
  • Dagelijkse cashback tot 15%
  • Opnamelimiet tot €20.000 per maand

Minpunten

  • Nederland staat bij de uitgesloten rechtsgebieden
  • Veel instant games tellen niet mee voor een bonus
  • Tafel- en kaartspellen tellen niet mee voor de inzetvereiste
  • Opnames alleen op werkdagen verwerkt

Vragen en antwoorden over Casoola

Is Casoola een betrouwbaar casino?

Casoola versleutelt gevoelige gegevens, gebruikt een Random Number Generator, bewaart spelersgeld op aparte klantrekeningen en controleert spelers volgens de 5de AML-richtlijn. Klachten kunnen via een vaste procedure naar [email protected].

Accepteert Casoola spelers uit Nederland?

Nee. Volgens artikel 2.3 van de algemene voorwaarden is Nederland een uitgesloten rechtsgebied: inwoners mogen geen account openen en geen geld storten.

Welke bonus krijg je bij Casoola als nieuwe speler?

Je kiest één van vier welkomstbonussen: 100% tot €500 met 200 gratis spins of 200% tot 3.000 USDT voor het casino, en 100% tot €100 of 100% tot 200 USDT voor sport.

Hoe snel verwerkt Casoola een opname?

Binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 uur GMT. Daarna gaat het via een e-wallet snel; kaartbetalingen duren langer door de bank.

Kun je Casoola op je telefoon gebruiken?

Ja, zonder app: de website is geoptimaliseerd voor iOS en Android en werkt volledig in de mobiele browser.

Kun je bij Casoola met crypto betalen?

Ja, met 11 cryptomunten, waaronder Bitcoin, Ethereum, Litecoin en USDT. Storten kan vanaf €10 (Bitcoin €30), opnemen vanaf €20 (Bitcoin €60).

Geactualiseerd 2026-10-23